مشارکت در پروژه

چند راه وجود داره که میتونید به این پروژه کمک کنید.
1- جاب ترند رو به دیگران معرفی کنید.
جاب ترند فعالیت کاربرانُ بررسی و از این اطلاعات برای بهبود عملکردش استفاده میکنه. در نتیجه کاربران بیشتر به معنی آمار و گزارشات دقیقتره. میتونید این پروژه رو در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، توییتر و... به دوستانتون معرفی کنید.
2- گزارش برچسب های هم معنی
ممکنه هنگام بررسی گزارشات متوجه برچسب هایی بشین که یک معنی میدن اما گزارش های متفاوتی دارن. مثلا دو برچسب java و جاوا. سعی ما ادغام گزارش های این مدل برچسب هاست تا نتایج دقیقتریُ ارائه بدیم.
3- گزارش برچسب های غلط و بی معنی
ممکنه در پیشنهاداتی که جاب ترند بهتون میده برچسب هایی رو ببینید که بی معنی یا غلط املایی داشته باشن. علت این اتفاق نگارش آگهی های استخدام هست و ما همیشه به صورت خودکار و دستی مشغول تمیز کردن اونهاییم.
4- پیشنهاد واژه یا برچسب
برچسب میتونه هر چیزی باشه. عنوان شغلی، مهارت، ابزار کار و... . اگر متوجه شدین برچسب موردن نظر شما در جاب ترند وجود نداره به ما اطلاع بدین تا بررسیش کنیم.
5- گزارش خطا.
اگر هنگام فعالیت متوجه خطایی در صفحات شدین میتونید اون رو از طریق ایمیلی که در انتهای بخش مینویسم گزارش بدین.
6- حمایت مالی.
این یک پروژه نوپاست و به خاطر پردازش زبان طبیعی که عملیات نسبتا سنگینی هست نیاز به منابع زیادی داره. هزینه سرور های جاب ترند بالاست و از طرفی پلن های مالی پروژه منتشر نشده. میتونید برای کمک به تامین هزینه ها و ادامه مسیر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای این موارد میتونید از طریق ایمیل زیر یا فرم تماس ، با من در ارتباط باشید.
me@dehoh1hohovelopithah2haha.ir
مشارکت در پروژه